ENERJİ

KARİYER FIRSATLARIMIZ

”Türkiye’de stratejik bakımdan en iyi konumlandırılmış enerji şirketlerinden biri olarak, hissedar getirilerini en yükseğe çıkarmak ve riski azaltmak için çeşitlendirilmiş enerji portföyü ile şirketimizi büyütmek” vizyonu ile kurulmuş IC Enerji’ye başvurular, işe alım portalları üzerinden yapılmaktadır.

  • Yayınlanmış açık bir pozisyona yapılan başvurular ve Genel Başvurular olmak üzere iki ana kategoride sınıflandırılan başvuruları, başvuru sahibinin özgeçmiş bilgilerinde belirtmiş olduğu deneyim, uzmanlık ve yetkinliklere göre inceleyerek, değerlendiririz. Başvurular arasından uygunluğu değerlendirilen adayları davet eder ve ilk görüşmenin gerçekleştirilmesi ile süreci başlatır ve sonuçlandırırız. 
  • Seçme ve yerleştirme sürecimizde, bilgiyi amacına uygun kullanmak üzere odaklanır ve gizlilik ilkelerine bağlı kalırız.

IC İÇTAŞ ENERJİ'deki mevcut kariyer fırsatlarına www.kariyer.net itesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca insankaynaklari@ictasenerji.com.tr e-posta adresinden de İnsan Kaynakları bölümümüze başvurabilirsiniz.